معاملات اوراق بهادار

سامانه معاملات آنلاین

سامانه معاملات آنلاین

در جامعه مدرن و رقابتي امروز، زمان عنصري بسيار مهم و گرانبها به شمار مي رود، براين اساس شرکت کارگزاری صباجهاد تلاش می کند بيشترين بهره برداري از زمان را با کمترين هزينه و اتلاف سرمايه انساني و مادي داشته باشد. سامانه معاملات برخط یکی از مطمئن ترین و آسان ترین روش ها جهت نیل به این هدف در بازار سرمایه می باشد.

ورود به سامانه

فلوچارت خرید و فروش

برای خرید و فروش سهام خود می توانید با همراه داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه به یکی از کارگزاران رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار مراجعه نموده و ضمن دریافت کد بورسی نسبت به اعمال سفارشات خود اقدام نمائید.

خرید و فروش سهام در کارگزاری صباجهاد:

اگر قصد خرید و یا فروش سهام خود را دارید می توانید با مراجعه به کارگزاری صباجهاد با همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی اقدام به ارسال سفارشات خود به یکی از روش های زیر اقدام نمائید:

  1. پر کردن سفارشات به صورت حضوری و تحویل آن به کارگزار جهت اقدام. توجه داشته باشید که در این روش حتما باید برای اعمال تغییر در سفارش و یا سفارشات جدید به شرکت کارگزاری مراجعه نمائید.
  2. پر کردن فرم مربوط به قراردادهای اینترنتی و دریافت نام کاربری و رمز عبور از کارگزار و اعمال سفارشات در درگاه اینترنتی و به صورت آفلاین.
  3. پر کردن فرم معاملات برخط و شرکت در آزمون مربوطه و دریافت نام کاربری و رمز عبور از کارگزار و انجام سفارشات به صورت مستقیم در سامانه معاملات. توجه داشته باشید که در این روش اشخاص باید دارای حداقل مدرک کارشناسی بوده و نسبت به معاملات بازار سرمایه شناخت کافی داشته باشند.
  4. پر کردن فرم سفارشات تلفنی و اعلام شماره تلفن های پیش فرض جهت شناسایی مشتری و اعلام سفارشات از طریق تلفن به کارگزار.