جزئیات خبر

نحوه دریافت کد معاملاتی غیر حضوری

1.دریافت حساب کاربری معاملات برخط (آنلاین) در محل مشتریان سرویس غیر حضوری آسا احراز با هدف ایجاد امکان برنامه ریزی و مدیریت زمان برای مشتریان گرامی طراحی شده تا براساس آن،زمان انتظار آنها برای دریافت خدمات به حداقل برسد و بتوانند بدون مراجعه حضوری در کارگزاری و به صورت رایگان از خدمات ما بهره مند گردند. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت کارگزاری صباجهاد  و انتخاب آسا احراز(ثبت نام غیرحضوری) بدون مراجعه به کارگزاری حساب کاربری معاملات برخط را دریافت نمایند. این اطلاعات به صورت محرمانه در کارگزاری ثبت می شود.

 

مراحل احراز در سرویس آسا احراز
•شماره موبایل و کدملی خود را وارد نمایید و منتظر دریافت کد تایید از طریق ایمیل باشید.
•کد تایید را وارد نمایید.
•اطلاعات تماس:ایمیل-کدپستی-شهر-آدرس-پیش شماره تلفن – تلفن و شماره همراه خود را به طور صحیح وارد نمایید
 
                                                                       اطلاعات حساب بانکی
  • مشخصات حساب  بانکی خود را به صورت دقیق وارد نمایید. اگر تمایل دارید که حساب بانکی شما به حساب معاملاتی متصل شود، لازم است شماره حساب معرفی شده مربوط به بانک سامان یا ملت باشد.
  • شماره کارت‌های بانکی عضو شتاب را در این صفحه وارد نکرده و تنها به درج شماره حساب و شبا اکتفا نمایید اطلاعاتی که می بایست در این قسمت درج شوند شامل شماره حساب-نام بانک-شهر-کد شعبه-نام شعبه- نوع حساب-شماره شبا می باشد. 
                                                                       اطلاعات شغلی
•شغل-سمت-نام سازمان یا شرکت-ماهیت فعالیت-شهر-کدپستی-پیش شماره تلفن-تلفن-نمابر-میزان درآمد-میزان دارایی-آدرس را وارد نمایید.

                                                                       بارگزاری مدارک
•شغل-سمت-نام سازمان یا شرکت-ماهیت فعالیت-شهر-کدپستی-پیش شماره تلفن-تلفن-نمابر-میزان درآمد-میزان دارایی-آدرس را وارد نمایید.

پس از ثبت اطلاعات،منتظر تماس همکاران ما باشید.

 
* به همراه داشتن اصل مدرک کارت ملی و شناسنامه در زمان احراز  الزامی است

 

 

نظرات


ارسال نظرات پس از سه ماه غیر فعال شده است.